Функцію заданої формулою y=-2x+7. Визначити: a)значення функції, якщо значення аргументу дорівнює

8 Б)значення аргументу, при якому значення функції дорівнює -11 В) чи проходять графік функції через точку A(-5;16)

Ответы на вопрос

Отвечает Свинчук Артём.

Ответ:

А) y=-2x+7

y=-2•8+7

y=-16+7

y=-9

Б) y=-2x+7

-11=-2x+7

2x=11+7

2x=18

X=18:2

X=9

В) y=-2x+7

A( -5;16 )

16=-2•(-5)+7

16=10+7

16≠17

Ответ: Нет

Відповідь: Ні

Отвечает Майоров Михаил.

Ответ:

а)у=-2×8+7=-9

Б)у=-2×(-11)+7=29

в)вибач не знаю