Розклади на множники 5а+15= 49-16х²= m²+18m+81= Помогите срочно:(


Ответы на вопрос

Отвечает Спиридонова Анна.

Ответ:

1)5а+15=

Винести спільний множник за дужки

5(а+3)

2)49-16х²=

Записати число у вигляді ступеня з показником 2

7²-4²х²

Перемножити члени з рівними показниками ступенів шляхом будови їх підстав

7²(4х)²

Використовуючи, a²-b²=(a-b)(a+b)розкладемо на множники

(7-4x)×(7+4x)

3) m²+18m+81

записати вираз у вигляді твори множників m и 9

m²+2×m×9+81

Записати число у вигляді ступеня з показником 2

m²+2×m×9+9²

використовуючи, a²+2ab+b²=(a+b)² розкласти вираз множники

(m+9)²

Отвечает Александров Кирилл.

Объяснение:

a²-b²=(a-b)(a+b)

a²+2ab+b²=(a+b)²

===============

5а+15=5(a+3)

49-16х²=7²-(4x)²=(7-4x)(7+4x)

m²+18m+81=m²+2*m*9+9²=(m+9)²