Яке з чисел -2,-1,0,1,2 є коренем рівняння 3х²-5х+2=0


Ответы на вопрос

Отвечает Захаров Костя.

Ответ:

1

Объяснение:

3 × 1² - 5 × 1 + 2 = 3 - 5 + 2 = 5 - 5 = 0

підставляємо число у саме рівняння