Знайдіть суми перших шести членів арифметичної прогресії якщо а1 = 0,8 , d = 2.​


Ответы на вопрос

Отвечает Шакирова Лия.

Ответ 0,8+2,8+4,8+6,8+8,8+10,8=6*0,8+30=4,8+30=34,8. Всё просто.

Объяснение: