Знайдіть коефіцієнти b і c рівняння x2 + bx + c = 0, якщо його коренями є числа –6 і 3


Ответы на вопрос

Отвечает Васильченко Кирилл.
Розв'язання: x²+bx+c = 0
x1 = -6; x2 = 3
За теоремою Вієта:
x1+x2 = -b
x1•x2 = c
b = (-6+3)/(-1) = 3
c = -6•3 = -18
Відповідь: 3;-18