4. Запишіть замість крапок і назв речовин відповідн формули і складіть рівняння реакцій: а) ... +

— сульфур(ІV) оксид + вода; 6) + ... » магній оксид + вода; в) ... + ... » алюміній оксид + вода. ...

Ответы на вопрос

Отвечает Оверин Слава.

Объяснение:

2H2S + 3O2 = 2SO2↑ + 2H2O

MgH2 + O2 = MgO + H2O

2AlH3 + 3O2 = Al2O3 + 3H2O