Укажіть із переліку речовин солі та оксиди і назвіть їх: K2SO3 , SO2 , HNO3 , N2O , H2SO4 , MgCl2 ,

K2 O, CaCO3 Напишіть продукти та складіть рівняння реакцій між запропонованими речовинами:А ) SO3 + NaOH = Б) P2 O + H2O = В) Mg + H2 SO4 =Г ) CaO + H3 PO4 =Виберіть з даного переліку речовин ті , що реагують між собою.Складіть рівняння відповідних реакцій : Сульфур (ІV) оксид, вода, кисень, фосфор, магній, хлоридна кислота2 рівеньНапишіть рівняння взаємодії хлоридної та сульфатної кислот, де це можливо :А) магній оксид ; б) мідь ; в) купрум (ІІ) оксид ; г) залізо ; д) карбон (ІV) оксид.2. Обчисліть масу ферум(ІІ) хлориду, якщо в реакцію з хлоридною кислотою вступило залізо масою 2,8 г.3 рівеньНейтралізували натрій гідроксид масою 2 г надлишком хлоридної кислоти. Обчисліть масу утвореної солі.Складіть рівняння реакцій , що лежать в основі таких схем :А) P →P2 O5 →НРO3Б) С → СО2 → Н2СО3 → CО2 → CaCO3Кальцій оксид масою 14 г обробили розчином , який містить нітратну кислоту масою 35 г. Яка маса кальцій нітрату утвориться внаслідок цієї реакції?рівень1. Складіть рівняння реакцій , що лежать в основі таких схем :А) N2 →NO2 → ? → Ba(NO3)2 →BaSO4Б) Na → Na2O → ? → Na2CО3 → CO22. На магній масою 8,4 г подіяли надлишком хлоридної кислоти. Обчисліть масу солі і об'єм утвореного газу(н.у.)3. Обчисліть об'єм водню (н.у.), який можна добути реакцією заліза масою 224 г із хлоридною кислотою масою 73 г. Сделайте пожалуйста СРОЧНО!​

Ответы на вопрос

Отвечает Сорокина Маруська.
SO3+2NaOH =Na2SO4 +H2
P2O5 +3H2O= 2H3PO4
Mg +H2SO4 = MgSO4 +H2
3Ca +2H3PO4 =Ca3(PO4) 2+3H2O
Mg +H2SO4 =MgSO4 +H2O
Mg+2HCl = MgCl2 + H2
Cu +H2SO4 = CuSO4 +H2O
CuO+H2SO4 = CuSO4 +H2O
3.P+O2 = P2O5 =>2P2O5 +3H2O =2H3PO4
C+O2 =CO2 => CO2 +H2O =H2CO3=> H2CO3 +Ca = CaCO3 +H2O
N2+O2 =NO2 =>Ba +NO2 =Ba(NO3) 2 +H2SO4 =BaS3+H2O
Na+O2 =Na2O +CO2 =Na2CO3 =CO2 +Na2O.