СРОЧНО помогите послідовність bn є геометричною прогресією у якій b4=8, b7=512. Знайдіть

знаменник цієї прогресії ​

Ответы на вопрос

Отвечает Сухова Таня.

Ответ:

4

Объяснение:

b_{n}=b_{1} \cdot q^{n-1} \Rightarrow b_{4}=b_{1} \cdot q^{3} \ , \ b_{7}=b_{1} \cdot q^{6};

\dfrac{b_{7}}{b_{4}}=\dfrac{b_{1} \cdot q^{6}}{b_{1} \cdot q^{3}}=q^{6-3}=q^{3};

\dfrac{b_{7}}{b_{4}}=\dfrac{512}{8}=64 \Rightarrow q^{3}=64 \Rightarrow q=\sqrt[3]{64}=4;