Знайти інший корінь в рівнянні x²+px-24=0, якщо число 4 є його коренем.​ буду дуже вдячний!


Ответы на вопрос

Отвечает Елисеев Елисей.

Объяснение:

x^2+px-24=0\ \ \ \ x_1=4\ \ \ \ x_2=?\ \ \ \  p=?\\x_1*x_2=-24\\4*x_2=-24\ |:4\\x_2=-6\\p=-(x_1+x_2)=-(4+(-6))=-(-2)=2.

Ответ: x=-6   p₂=2.