Не виконуючи побудови, знайдіть координати точки перетину графіків рівнянь: 4х – 7у =4 і 20х +3у

=1

Ответы на вопрос

Отвечает Мирный Роман.

Ответ:

(0.125; -0.5)

Объяснение:

умножим первое уравнение на минус 5 и сложим со вторым

-20х+35у =-20

20х +3у =1

____________

38у=-19;

у=-0.5;

4х-7*(-0.5)=4

4х=4-3.5

х=0.5/4

х=0.125