6. Чому дорівнює добуток коренів квадратного рівняння х² - 8х +7= 0: А) -7; Б) 7; В) 8; Г) -8.​


Ответы на вопрос

Отвечает Наумова Екатерина.

Ответ:

Б)

Объяснение:

х² - 8х + 7 = 0

За теоремою Вієта маємо

[х1 + х2 = 8

[х1 × х2 = 7