За п'ять ручок та два маркери заплатили 180 грн скільки коштує ручка якщо відомо що маркер на 20

грн дорожчий СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Хисматуллина Зиля.

Відповідь:

ВИРІШИМО ЧЕРЕЗ РІВНЯННЯ
Нехай ручка = х грн,

а маркер = (х + 20) грн

5х + 2(х + 20) = 180

5х + 2х + 40 = 180

7x = 140

x = 20

20 : 5 = 4 (грн) - коштує ручка;

Отвечает Ласынов Салават.

Ответ:

Объяснение:

ручка =х

маркер =х+20

5*х+2*(х+20)=180

5х+2х+40=180

7х=180-40

7х=140

х=20грн - ручка

х+20=20+20=40 грн - маркер