3. 1 В одному сховищі 360 ц моркви а в другому - в 2 рази менше. Третю частину моркви з другого

сховиша розклали в ящики по 30 кг у кожний і відвезли IX порівну на двох машинах. По скільки ящиків морквІІ поклали на кожну машину?​

Ответы на вопрос

Отвечает Досан Аманжол.

Ответ:   по 9  ящиков

Пошаговое объяснение:

1. Знайдемо, скільки кг моркви зібрали з другого поля: 360:2=180 кг.

2. Знайдемо скільки всього зібрали кг моркви: 360+180=540кг

3. Обчислимо кількість ящиків, знаючи що у кожному по 30 кг моркви: 540:30 = 18 ящиків.

4. Знайдемо, скільки ящиків вантажили на кожну машину. Ми знаємо, що було 2 машини 18:2=9 ящиків.

Відповідь: На кожну машину вантажили по 9 ящиків.

Отвечает Повняк Дима.

Ответ:

1/ 360 : 2 = 180 (второе хранилище)

Пошаговое объяснение:

180 : 3 =60 по 30 в ящик =2 автомобили, на каждом поровну 30+30=60, значит на каждом автомобиле увезли по 1 ящику.