У хлопчиків було 210 марок. Перший хлопчик віддав іншому 40 марок. Скільки марок є у кожного

зхлопців

Ответы на вопрос

Отвечает Бодолан Мария.
Відповідь:
У одного мальчика было 85 марок, а у другого 125

Пояснення:
Кількість марок беремо за x
Нехай у першого було x марок, а в другого x + 40 .Всього марок у них 210.Складемо рівняння
X+(X +40) = 210
2x = 210 - 40
2x = 170
x = 85
Так как один мальчик дал другому 40 марок, то тогда
85 + 40 = 125

Отвечает Ерофеев Максим.

Нехай у першого хлопця x марок, тоді у другого хлопця x+40 марок. Складемо рівняння

x+(x+40)=210

2x+40=210

2x=210-40

2x=170

x=85 - кількість марок у першого хлопця

85+40=125 - кількість марок у другого хлопця

Відповідь: у першого хлопця 85 марок, в другого хлопця 125 марок