За день у саду зібрали 740 кг яблук.частину яблук розклали у 26 ящиків по 10 кг у кожний а решту

яблук розклали в більші ящики по 12 кг у кожний скільки використали великих ящиків

Ответы на вопрос

Отвечает Меграбян Самвел.
1. 26*10=260 кг яблук розклали у 26 ящиків
2. 740-260=480 кг лишилось розкласти
3. 480:12=40 ящ. 
відпопідь: 40 великих ящиків використали
Отвечает Король Анна.
26*10=260кг
740-260=480кг осталось
480:12=40ящ больших