55,884 кг картоплі розклали в пять ящиків. В перший ящик поклали на 0,4 кг більше,ніж в другий, в

третій 0,2 від того, що поклали в перший та другий разом, в четвертий - на 30% менше, ніж в перший, а в пятий- на 20% менше, ніж в четвертий. Скільки картоплі поклали в кожний я щик?

Ответы на вопрос

Отвечает Шостак Сергей.
І    - х+0,4
ІІ   - х
ІІІ  - 0,4х+0,08
ІV  - 0,7х+0,28
V   - 0,56х+0,224
Всего - 55,884 кг
(х+0,4)+х+(0,4х+0,08)+(0,7х+0,28)+(0,56х+0,224)=55,884
3,66х+0,984=55,884
3,66х=55,884-0,984
х=54,9:3,66
х=15 кг  у другому ящику
15+0,4=15,4 кг в першому ящику
15*0,4+0,08=6,08 кг в третьому ящику
15*0,7+0,28=10,78 кг в четвертому ящику
15*0,56+0,224=8,624 кг в п'ятому ящику