За день у саду зібрали 740 кг. яблук. Частину я блук розклали в 26 ящиків, по 10 кг. у кожний, а

решту розклали в більші ящики, по 12 кг. у кожний. Скільки всього використали ящиків?

Ответы на вопрос

Отвечает Попов Адриан.

1)скільки кг розклали в 26 ящиків?

26*10=260 кг

2)скільки кг залишилось?

740-260= 480 кг

3)скільки ящиків знадобилось щоб розкласти решту?

480:12= 40 ящ

4)скільки всього ящиків?

26+40=66 ящ

=========================================== 

Отвечает Емельянова Алёна.

1)26*10=260кг. в ящиках по 10кг.

2)740-260=480кг.в ящиках по12кг.

3)480:12=40 ящиков

4)26+40=66 ящиков всего