Нехай х₁ і х₂ - корені рівняння 3х² + 6х - 5 = 0. Не розв’язуючи рівняння, знайдіть значення виразу

х₁² + x₂² Повне розв'язування

Ответы на вопрос

Отвечает Коротаев Гоша.

Ответ:

-2

Объяснение:

х₁² + x₂²=-p

х₁² + x₂²=-6/3= - 2