Укажіть пару чисел яка є розв'язком системи рівнянь x-у=2 x+y=4


Ответы на вопрос

Отвечает Беляев Егорушка.

Відповідь:

Х = 3, У = 1.

Пояснення:

Х - У = 2 ( 1 )

Х + У = 4 ( 2 )

Додамо рівняння ( 1 ) та ( 2 ) одне до одного ( У - зникає ), отримаємо:

2Х = 2 + 4 = 6

Х = 6/2 = 3

Вичтемо із рівняння ( 2 ) рівняння ( 1 ) ( Х - зникає ), отримаємо:

2У = 4 - 2 = 2

У = 2/2 = 1

Перевірка.

Підставимо значення Х = 3, У = 1 до рівняннь ( 1 ) та ( 2 ):

3 - 1 = 2

3 + 1 = 4

Все вірно.