1.2х-3.4у=12 2.5х+1.4у=25 розв'яжіть способом додавання систему рівнянь (решите способом +++

систему уравнений)​

Ответы на вопрос

Отвечает Косяков Богдан.

Ответ:

(10;  0)

Объяснение:

1.2х-3.4у=12 (умножим на 1,4)

2.5х+1.4у=25 (умножим на 3,4)

1,68х-4,76у=16,8

8,5х+4,76у=85

10,18х   =   101,8;                      х=10

2,5*10+1,4у=25;  25+1,4у=25;  у=0