Довжина прямокутника на 6 см більша за його ширину. Знайти довжину і ширену прямокутника якщо його

переметир дорівнює 52 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Просвиркина Мария.

Ответ: 20 см і 26 см

Объяснение: нехай ширина прям. = х. Тоді довжина = х+6. Отже:

(х+х+6)*2=52

2х+12=52

2х=40

х=40:2

х=20

х+6=26