Обчисліть більшу сторону прямокутника, якщо вона на 3,6 см довша від меншої сторони, а периметр

прямокутника дорівнює 68,4 см. СРОЧНО!!!ГОДОВАЯ КР

Ответы на вопрос

Отвечает Верховин Дима.

Відповідь:

18.9 cм

Пояснення:

2(х+х+3.6)= 68.4

2х+3.6= 34.2

2х= 30.6

х= 15.3

15.3+ 3.6= 18.9 см