Обчисліть більшу сторону прямокутника, якщо вона на 3,6 см довша від меншої сторони, а периметр

прямокутника дорівнює 68,4 см. ПОЖАЛУЙСТА ДАЮ 30 БАЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Роман.

Ответ:

18,9 см

Объяснение:

(x + (x+3,6)) × 2 = 68,4

2х + 2(х+3,6) = 68,4

2х + 2х + 7,2 = 68,4

4х = 61,2

х = 15,3 см - менша сторона

15,3 + 3,6 = 18,9 см - більша сторона