Визначте відносну молекулярну масу речовини, формула якої MgSO4


Ответы на вопрос

Отвечает Ровенских Лиза.

Ответ:

Mr(MgSO⁴)=1×Ar(Mg)+1×Ar(S)+4×Ar(O)=24+32+(4×16)=24+32+64=120

Відповідь:120