Срочно помогите у меня кр 1.Визначте відносну молекулярну масу речовини : ZnSO4 , Al2(SO3)2.2.

Визначте масові відносини в речовині Mg(NO3)2No3-7 (2б)3. Визначте масові частини елементів у речовинах: К2О , Na2SO44. Визначте формулу речовини Масові відносини елементівФеррумма, Сульфура, Оксигену: 7:4:8.5 Масові відносини Мангана та Оксигену дорівнюють 7:4. Визначтеформулу речовини6. Визначте формулу речовини, якщо масова частина Натрію 83,13%,Нітрогену 16,86%7 Визначте формулу речовини, якщо масові частини елементів:Карбона -42.2%,Гідрогена — 6, 44% , Оксигена-51, 47%. Відноснамолекулярна маса речовини дорівнює 342

Ответы на вопрос

Отвечает Селищева Татьяна.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

Ba(No3)2

Найти:

w(Ba), w(N), w(O)

Решение:

Mr(Ba(No3)2)=137+(14+16×3)×2=261

w(э)=Ar(э)×n(э)\Mr(B-Ba)

w(Ba) = 137\261 = 0.5249 = 52,49% 

w(N) = 14·2\261 = 0.1073 = 10,73% 

w(O) = 16·6\261 = 0.3678 = 36,78%

Ответ:

w(Ba) = 52,49%, w(N)=10,73%, w(O)=36,78%