Чому дорівнює швидкість змінювання функції f(t) = t3-4t2у точці t = 5?


Ответы на вопрос

Отвечает Барчук Валерия.

Ответ:

F(x)=t^3-4t^2

f⁾(x)= 3t²-8t

f⁾(5)= 3*5²- 8*5 = 75- 40= 35

Объяснение: