Яка ймовірність, що карта, навмання вийнята з колоди, яка містить 36 карт, король?


Ответы на вопрос

Отвечает Антонов Егор.

Ответ:

Объяснение:

всего карт 36

королей 4

всего исходов n=36 ;

благоприятных исходов m=4

P=m/n=4/36=1/9