2. Знайдіть суму і добуток коренів рiвняння: a) x ^ 2 - 7x - 18 = 0 6) x ^ 2 + 4x - 5 = 0


Ответы на вопрос

Отвечает Каранашев Идар.

Ответ:

Объяснение:

a) x ² - 7x - 18 = 0             6) x ² + 4x - 5 = 0

за формулою Вієта

a) x ² - 7x - 18 = 0  

   

x1*x2=-18      

            x1+x2=7

6) x ² + 4x - 5 = 0

X1*x2=-5

X1+x2=-4