Функцію задано формулою у=0,8х+4. Вкажіть нулі у функції. Варіанти відповідей: а) -0,5 б) -5 в)

0,5 г) 5

Ответы на вопрос

Отвечает Гордиенко Екатерина.

0,8х+4=0

0,8х=-4

x=-4/(0,8)=-5.

відповідь Б).