(7 клас) Срочно дайте ответ, прошу вас, даю 40 баллов, все, что у меня есть, только быстрее У

трьох сувоях 900 м тканини. У другому сувої у 2 рази більше, ніж у першому, а в третьому – на 20 м більше, ніж у другому. Скільки метрів тканини у кожному сувої?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сенкевич Елизавета.

Відповідь:

Нехай 1 сув.-х число, тоді 2 сув.-2х, а 3 сув-2х+20. Їхня сума дорівнює 900.Отримуємо рівняння:

х+2х+2х+20=900

5х=900-20

5х=880

х=176(метрів у першому сувої)

2*176=352(у другому сувої)

352+20=372(у 3 сувої)

176+352+372=900 -відповідь правильна

Пояснення: