У трьох сувоях 75 м тканини. У другій сувої у три рази більше ніж у першому, а в третій - на 20 м

більше, ніж у першому. Скільки метрів тканини?​

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлов Андрей.

Позначимо кількість тканини у першому сувої як х метрів. У другому сувої утри рази більше тканини, ніж у першому, тобто 3х метри.У третьому сувої на 20 метрів більше, ніж у першому, тобто (x + 20) )метрів.

За задачею, у всіх сувоях разом 75 метрів тканини. Тобто, ми можемо записати рівняння:

x + 3x + (x + 20) = 75

Тепер розв'яжемо це рівняння:

5x + 20 = 75

5x = 75 - 20

5x = 55

x = 55 / 5

x = 11

Отже, у першому сувої було 11 метрів тканини, у другому - 3 * 11 = 33 метри, і в третьому - 11 + 20 = 31 метр.