Очень Срочно, ДАЮ 30 балов Розв'язати рівняння X⁴ + 4x³ - 2x² - 12x + 9 = 0 Розпишіть мені будь

ласка, щоб я зрозумів

Ответы на вопрос

Отвечает Жидеева Танюша.

Ответ:

x = 3 и x = -1

Объяснение:

(x²-2x)² - 6x² + 12x + 9 = 0

(x²-2x)² - 6(x²-2x) + 9 = 0

((x²-2x) - 3)²  = 0  и  (x²-2x - 3)² = 0

(x²-2x - 3)² = 0     и      x²-2x -3 = 0    

                   x²-2x -3 = 0  

                    x_{1} + x_{2} = 2    

                    x_{1} * x_{2} = -3

                x_{1} = 3       x_{2} = -1