Розв'яжіть систему способом додавання 5x-3y=1 -5x+2y=-4


Ответы на вопрос

Отвечает Читиев Давид.

Відповідь:

y=3

x=2

Пояснення:

\left \{ {{5x-3y=1} \atop {-5x+2y=-4}} \right. \\\left \{ {{5x-5x-3y+2y=1-4} \atop {-y=-3}} \right.\\\left \{ {{y=3} \atop {5x-9=1}} \right. \\\left \{ {{5x=10} \atop {x=2}} \right.