Знайдіть дискримiнант квадратного тричлена та вка жiть кiлькiсть його коренів: 1)x²-4x-5 ; 2)

x²+x+3 .​

Ответы на вопрос

Отвечает Nabi Arujan.

Ответ:

Объяснение:

1) x^{2}-4х-5=0

a=1 b=-4 c=-5

D= b^{2}-4*a*c

D=(-4)^{2}-4*1*(-5)=16+20=36

D більше 0 - рівняння має два корені

2) x²+x+3=0

a=1 b=1 c=3

D= b²-4ac

D=1²-4*1*3=1-12=-11

D меньше 0- коренів не має