. Знайдіть дискримінант квадратного тричлена та вка- жiть кiлькiсть його коренів: 1) x² + 4x-5; 2)

x² - x + 7.​

Ответы на вопрос

Отвечает Лозейко Саша.

Ответ:

1) D=b²-4ac, D=4²-5×1×(-5) = 16+20=36>0, тому корня два, √D=√36=6,

x=-b+-√D/2a

x1= -4+6/2= 2/2=1

х2= -4-6/2=-8/2=-4

Ответ 1,-4

2) D=b²-4ac, D= (-1) ²-4×1×7=1-28=-29<0, тому кореней нема

ось так