Чому дорівнює значення функції у=-3х+4, якщо аргумент дорівнює 2​


Ответы на вопрос

Отвечает Баграновская Даша.

-2

Объяснение:

аргумент це значення х, підставляємо

-3•2+4 = -6+4 = -2