Сума двох чисел дорівнює 220,а їх різниця 80. Знайдіть ці числа Допоможіть будь ласка♡ ♡


Ответы на вопрос

Отвечает Мамазаитов Самандар.

Ответ:

150;80

Объяснение:

x+y=220

x-y=80

2x=300(÷2)

x=150

150+y=220

y=220-150

y=80