Чому дорівнює сума коренів рівняння ² − 8 + 15 = 0?​


Ответы на вопрос

Отвечает Булгакова Маша.

Відповідь:

8

Пояснення:

x²-8+15

За теоремою Вієта:

\left \{ {{x1*x2=c} \atop {x1+x2=-b}} \right. \\\left \{ {{x1+x2=-(-8)} \atop {x1+x2=8}} \right.