Розв'язати систему рівнянь способом додавання: (4x +3y=23, 18x-3y = 73


Ответы на вопрос

Отвечает Захарченко Марія.

Ответ:

(4 ⁴/₁₁;  1 ²⁸/₃₃  )    

Объяснение:

4x+3y=23,

18x-3y = 73

22х   =  96;    х=96/22=4 ⁴/₁₁

4 * 4 ⁴/₁₁ + 3у = 23;  192/11 + 3у = 23;  3у=61/11;  у=61/33=1 ²⁸/₃₃