10год15хв-1год35хв= допоможіть знайти пошаговое роз'яснення


Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.

Ответ:

8 годин 40 хвилин

Пошаговое объяснение:

Дивись, перетвори все в хвилини. 615-95=520(хв.)

тепер:

520:60= 8 (ост. 4) (тільки бажано поділи в стовбчик)

Тобто 8 годин 40 хвилин.

Перевіримо.

8 год. 40 хв+1год 35 хв= 10 год 15 хв