Знайдіть дискримінант квадратного тричлена та впишіть кількість його коренів 1) х^2 - 6х - 72)

х^2 + х+ 5СРОЧНООООООООООООООО!!!ДЯКУЮ!​

Ответы на вопрос

Отвечает Пак Мария.

Ответ:

Объяснение:

D=b²-4ac

1) х^2 - 6х - 7

D=(-6)²-4*1*(-7)=36+28=64 ;  D>0 ; 2 корня

2) х^2 + х+ 5

D=1²-4*1*5=1-20=-19 ;  D<0 ; действительных корней нет