Один із коренів рівняння х²-6х+5=0 дорівнює 1, знайдіть його другий корінь ​ а) -6б) 6в) 5г) -5


Ответы на вопрос

Отвечает Драчёв Владимир.

Ответ:

в)5

Объяснение:

х²-6х+5=0 \\  {x}^{2}  - x - 5x + 5 = 0 \\ x \times (x - 1) - 5(x - 1) = 0 \\ (x - 1) \times (x - 5)  = 0 \\ x -1 = 0 \\ x -5 = 0 \\ x = 1 \\ x = 5

Була рада допомогти можна будь-ласка кращу відповідь