Чи проходить графік рівняння xy-10=0 через точку A(2;-5)​


Ответы на вопрос

Отвечает Маренич Юлия.

Відповідь:

А(2;5)

Розв'яжемо рівняння підставивши спочатку значення х:

ху - 10 = 0

2у - 10 = 0

2у = 10

у = 10/2

у = 5

Значення у сходиться, тепер підставимо у:

5х - 10 = 0

5х = 10

х = 10/5

х = 2

Результати зійшлися: х=2; у=5

Відповідь: так, гравік проходить через точку А

Пояснення: