Питання № 2 Знайдіть добуток чисел 10/11 і 11/15 ОА) 2/3 B) 2/33 Б) 1/2 Ог) 29/121 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Стасенко Екатерина.

Ответ:

OA) 2/3

Объяснение:

 \frac{10}{11}  \times  \frac{11}{15} =  10 \times  \frac{1}{15}   = 2 \times  \frac{1}{3}  =  \frac{2}{3}