20 балів, ТЕРМІНОВО Знайти одинадцятий член арифметичної прогресії, якщо перший її член дорівнює

=7, а різниця прогресії d=-3допоможіть будь ласка​

Ответы на вопрос

Отвечает Гостюк Анастасия.

Ответ:

Щоб знайти одинадцятий член арифметичної прогресії, можна скористатися формулою:

an = a1 + (n-1)*d,

де an - n-тий член прогресії,

a1 - перший член прогресії,

d - різниця прогресії,

n - номер члена прогресії, який потрібно знайти.

Підставляємо в формулу відповідні значення:

a11 = 7 + (11-1)*(-3) = 7 + 30 = 37.

Отже, одинадцятий член арифметичної прогресії дорівнює 37

Объяснение:

ЗДЕЛАЙ ПОЖАЛУЙСТА ЛУЧШИЙ ОТВЕТ