Дано функцію f(x) = х2. Знайдіть значення виразу: а) f(-2) + f(2); б) 4f(2); в) f(-4) - f(4)​


Ответы на вопрос

Отвечает Данилов Роман.

Ответ:

a) f(-2)= -4 f(2)= 4 f(-2) + f(2)= -4+4= 0

б) 4f(2)= 4×4= 16

в) f(-4)= -8 f(4)= 8 f(-4) - f(4)= -8 - 8= -16