1) Який об'єм займе кисень(02) кількістю речовини 2,5 моль ? 2) Якій кількості речовини

відповідає азот(N2) об'ємом 5,6 л?3) Якій масі відповідає вуглекислий газ(СО2) 4,48 л?​

Ответы на вопрос

Отвечает Плисецкая Анна.

Ответ:

Объяснение:

1)

V(O2) = n(O2) * Vm = 2,5 * 22,4 = 56 л

2)

n(N2) = V(N2)/ Vm 5,6/22,4 = 0,25 моль

3)

n(CO2) = V(CO2) /Vm = 4,48/22,4 = 0,2 моль

M(CO2) = 12 + 16 * 2 = 44 г/моль

m(CO2) = n(CO2) * M(CO2) = 0,2 * 44 = 8,8 г