СРОЧНО 1.Маємо азот кількістю речовини 15 моль. Який об'єм займе цей газ за нормальних умов?

(балів: 2) 22, 4 л 224 л 336 л 448 л 2.Розрахуйте кількість речовини вуглекислого газу, який за нормальних умов займає об'єм 16.8 л. (балів: 2) 1 моль 0,75 моль 7,5 моль 75 моль 3.Розрахуйте кількість речовини метану, який за нормальних умов займає об'єм 5 кубічних метрів. (балів: 4) 223, 2 моль 0,2232 моль 2,232 моль 22,32 моль 4.Який об'єм (в метрах кубічних) за нормальних умов займе кисень кількістю речовини 750 моль? (балів: 4) 16800 метрів кубічних 168 метрів кубічних 1680 метрів кубічних 16,8 метрів кубічних

Ответы на вопрос

Отвечает Майоров Ярослав.

Объяснение:

1.Маємо азот кількістю речовини 15 моль. Який об'єм займе цей газ за нормальних умов?

(балів: 2)

V(N2)=n•Vm= 15•22.4=336л

2.Розрахуйте кількість речовини вуглекислого газу, який за нормальних умов займає об'єм 16.8 л.

(балів: 2)

n(CO2)=V/Vm= 16.8/22.4= 0,75 моль

3.Розрахуйте кількість речовини метану, який за нормальних умов займає об'єм 5 кубічних метрів.

(балів: 4)

n(CH4)=V/Vm= 5•10³/22.4=223, 2 моль

1м³ = 1000л

4.Який об'єм (в метрах кубічних) за нормальних умов займе кисень кількістю речовини 750 моль?

(балів: 4)

V(О2)=n•Vm= 750•0.0224=16,8 метрів кубічних

22.4л в это 0.0224м³