Визначте ККД піднімального крана, який за 4 хв рівномірно піднімає вантаж масою 0,6 т на висоту 20

м, працюючи при напрузі 220 В та силі струму 10 А​

Ответы на вопрос

Отвечает Силык Анес.

Дано:

t = 240 c

m = 600 кг

h = 20 м

U = 220 B

g = 10 м/с²

I = 10 A

η = ?

Решение:

η = Aп / Аз

Ап = mgh = 600 кг * 10 м/с² * 20 м = 120000 Дж

Аз = UIt = 220 B * 10 A * 240 c = 528000 Дж

η = 120000 Дж / 528000 Дж = 0,23

Ответ: η = 0,23 (в процентах: 23%)