Знайдіть суму та добуток коренів рівняння (за теоремою Вієта) x2 + 3x - 18 = 0 x2 - 2x - 24 = 0.


Ответы на вопрос

Отвечает Кушик Стефан.

Ответ:

1)x²+3x-18=0

x1+x2=-3

x1×x2=-18

x1= -6

x2= 3

2)x²-2x-24=0

x1+x2=2

x1×x2=-24

x1= 6

x2= -4